En süslü, en cicili, en alacalı giysiyi sırtına geçiren, herkesten daha çok saygınlık kazandığını sanıyor. Bilmiyor ki, bu giysiler pekâlâ bir eşeğe de yaraşır, ama ona saygınlık kazandırmaz.

Küçük şeylere gerektiğinden fazla önem verenler, elinden büyük işler gelmeyenlerdir.

Mutluluk sorunsuz bir yaşam değil, onlarla başa çıkabilme yeteneği demektir.

Bazı kişiler henüz benliklerini bulamadıklarını söylerler… Ama benlik insanın bulduğu değil yarattığı bir şeydir.

Kıtlık ekmeğin paylaşılmasına yol açar, ekmeğin paylaşılması ise ekmekten daha tatlıdır.

Mükemmel aşk, insanın kendisini mutsuz edecek kişiyi sevmesidir.

Sözümün akışını bozup güzel cümleler aramaktansa, güzel cümleleri bozup sözümün akışına uydurmayı tercih ederim.

Bencil insanların başkalarını sevemedikleri doğrudur, ama onlar kendilerini de sevemezler.

Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Çöldeki Tek Göl Olsan Bile Seni Yaşatmak İçin Hergün Ağlarım !

Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen

Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim

Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar Benim ilk ve tek aşkım sendin ve öyle kalacaksın!

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler

Benim bütün dualarım seninle Sen bir ömür boyu mesut olasın diyeYalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye

Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Pakistan Parlamentosundan Hint...
  • » Şehit Önal son yolculuğuna uğurlandı
  • » Sinema filmleriyle ilgili teklif...
  • » Köprü geçiş cezalarının iadesinde son...
  • » Başkan Erdoğan: Burada Kürdistan yok!...
  • » ?Kafa keserim? diyen şahıs gözaltında
  • » Gezi'de yaralanan Aydoğan'dan adalet...
  • » Beşiktaş'tan evinde şok kayıp! 2 gol, 1...
  • » Oğlu Demir'i Kasım 2018'de kucağına...
  • » Erik çekirdeği dayağına elektronik...

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Facebook Yazıları